WTOREK
PIĄTEK
19:00
KS Piast Wilczęta | 4:0 | GKS Czarni Małdyty |
2017-10-28, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |
dzisiaj: 39, wczoraj: 126
ogółem: 1 993 238
statystyki szczegółowe
Klasa A 2003/2004, grupa: warmińsko-mazurska II |
|||||||
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Zalew Batorowo |
26 |
57 |
18 |
3 |
5 |
82-34 |
2. |
GLKS Miłakowo |
26 |
46 |
14 |
4 |
8 |
66-52 |
3. |
Granica Zagaje |
26 |
46 |
14 |
4 |
8 |
61-47 |
4. |
LZS Smolajny |
26 |
41 |
13 |
2 |
11 |
54-50 |
5. |
Victoria Rychliki |
26 |
39 |
12 |
3 |
11 |
60-49 |
6. |
Polonia II Pasłęk |
26 |
39 |
11 |
6 |
9 |
72-45 |
7. |
Warmiak Wojciechy |
26 |
38 |
12 |
2 |
12 |
51-48 |
8. |
Antares Zajezierze |
26 |
36 |
9 |
9 |
8 |
40-40 |
9. |
Mlexer Elbląg |
26 |
36 |
10 |
6 |
10 |
50-47 |
10. |
Zalew Frombork |
26 |
31 |
9 |
4 |
13 |
54-76 |
11. |
Piast Wilczęta |
26 |
31 |
9 |
4 |
13 |
45-66 |
12. |
GLKS Gronowo Elbląskie |
26 |
29 |
9 |
2 |
15 |
46-78 |
13. |
Gmina Braniewo |
26 |
26 |
7 |
5 |
14 |
37-65 |
14. |
Czarni Małdyty |
26 |
23 |
7 |
2 |
17 |
41-62 |
Kolejka 1 - 16 sierpnia |
Antares Zajezierze | 3-2 | GLKS Miłakowo | |
Polonia II Pasłęk | 2-0 | Czarni Małdyty | |
Gmina Braniewo | 2-2 | Zalew Frombork | |
Victoria Rychliki | 3-3 | Zalew Batorowo | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 0-3 | Mlexer Elbląg | |
(wo) | |||
Warmiak Wojciechy | 0-1 | Granica Zagaje | |
Piast Wilczęta | 3-1 | LZS Smolajny |
Kolejka 2 |
GLKS Miłakowo | 2-1 | LZS Smolajny | |
Granica Zagaje | 4-0 | Piast Wilczęta | |
Mlexer Elbląg | 3-3 | Warmiak Wojciechy | |
Zalew Batorowo | 3-0 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
(wo) | |||
Zalew Frombork | 5-2 | Victoria Rychliki | |
Czarni Małdyty | 1-1 | Gmina Braniewo | |
Antares Zajezierze | 3-3 | Polonia II Pasłęk |
Kolejka 3 |
Polonia II Pasłęk | 1-1 | GLKS Miłakowo | |
Gmina Braniewo | 3-1 | Antares Zajezierze | |
Victoria Rychliki | 6-1 | Czarni Małdyty | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 0-3 | Zalew Frombork | |
(wo) | |||
Warmiak Wojciechy | 0-1 | Zalew Batorowo | |
Piast Wilczęta | 2-2 | Mlexer Elbląg | |
LZS Smolajny | 2-1 | Granica Zagaje |
Kolejka 4 |
GLKS Miłakowo | 3-5 | Granica Zagaje | |
Mlexer Elbląg | 3-2 | LZS Smolajny | |
Zalew Batorowo | 8-2 | Piast Wilczęta | |
Zalew Frombork | 1-2 | Warmiak Wojciechy | |
Czarni Małdyty | 3-0 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
(wo) | |||
Antares Zajezierze | 1-1 | Victoria Rychliki | |
Polonia II Pasłęk | 5-1 | Gmina Braniewo |
Kolejka 5 |
Gmina Braniewo | 3-1 | GLKS Miłakowo | |
Victoria Rychliki | 2-1 | Polonia II Pasłęk | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 1-4 | Antares Zajezierze | |
Warmiak Wojciechy | 2-1 | Czarni Małdyty | |
Piast Wilczęta | 0-3 | Zalew Frombork | |
LZS Smolajny | 6-3 | Zalew Batorowo | |
Granica Zagaje | 4-2 | Mlexer Elbląg |
Kolejka 6 |
GLKS Miłakowo | 5-1 | Mlexer Elbląg | |
Zalew Batorowo | 3-1 | Granica Zagaje | |
Zalew Frombork | 2-1 | LZS Smolajny | |
Czarni Małdyty | 0-3 | Piast Wilczęta | |
Antares Zajezierze | 2-2 | Warmiak Wojciechy | |
Polonia II Pasłęk | 14-1 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Gmina Braniewo | 0-1 | Victoria Rychliki |
Kolejka 7 |
Victoria Rychliki | 2-2 | GLKS Miłakowo | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 1-3 | Gmina Braniewo | |
Warmiak Wojciechy | 2-4 | Polonia II Pasłęk | |
Piast Wilczęta | 1-1 | Antares Zajezierze | |
LZS Smolajny | 2-1 | Czarni Małdyty | |
Granica Zagaje | 5-1 | Zalew Frombork | |
Mlexer Elbląg | 1-2 | Zalew Batorowo |
Kolejka 8 |
GLKS Miłakowo | 3-6 | Zalew Batorowo | |
Zalew Frombork | 1-1 | Mlexer Elbląg | |
Czarni Małdyty | 1-1 | Granica Zagaje | |
Antares Zajezierze | 5-1 | LZS Smolajny | |
Polonia II Pasłęk | 6-1 | Piast Wilczęta | |
Gmina Braniewo | 3-1 | Warmiak Wojciechy | |
Victoria Rychliki | 6-1 | GLKS Gronowo Elbląskie |
Kolejka 9 |
GLKS Gronowo Elbląskie | 0-0 | GLKS Miłakowo | |
(wo) | |||
walkower obustronny | |||
Warmiak Wojciechy | 2-1 | Victoria Rychliki | |
Piast Wilczęta | 3-2 | Gmina Braniewo | |
LZS Smolajny | 4-2 | Polonia II Pasłęk | |
Granica Zagaje | 3-1 | Antares Zajezierze | |
Mlexer Elbląg | 2-1 | Czarni Małdyty | |
Zalew Batorowo | 1-0 | Zalew Frombork |
Kolejka 10 |
GLKS Miłakowo | 4-4 | Zalew Frombork | |
Czarni Małdyty | 1-5 | Zalew Batorowo | |
Antares Zajezierze | 3-2 | Mlexer Elbląg | |
Polonia II Pasłęk | 3-4 | Granica Zagaje | |
Gmina Braniewo | 2-0 | LZS Smolajny | |
Victoria Rychliki | 6-4 | Piast Wilczęta | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 2-3 | Warmiak Wojciechy |
Kolejka 11 |
Warmiak Wojciechy | 1-3 | GLKS Miłakowo | |
Piast Wilczęta | 3-0 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
(wo) | |||
LZS Smolajny | 3-0 | Victoria Rychliki | |
Granica Zagaje | 4-2 | Gmina Braniewo | |
Mlexer Elbląg | 1-1 | Polonia II Pasłęk | |
Zalew Batorowo | 1-1 | Antares Zajezierze | |
Zalew Frombork | 5-3 | Czarni Małdyty |
Kolejka 12 |
GLKS Miłakowo | 0-3 | Czarni Małdyty | |
(wo) | |||
Antares Zajezierze | 0-0 | Zalew Frombork | |
Polonia II Pasłęk | 0-0 | Zalew Batorowo | |
Gmina Braniewo | 1-2 | Mlexer Elbląg | |
Victoria Rychliki | 2-1 | Granica Zagaje | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 4-3 | LZS Smolajny | |
Warmiak Wojciechy | 4-1 | Piast Wilczęta |
Kolejka 13 - 9-10 listopada |
Piast Wilczęta | 2-3 | GLKS Miłakowo | |
LZS Smolajny | 2-1 | Warmiak Wojciechy | |
Granica Zagaje | 5-2 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Mlexer Elbląg | 3-0 | Victoria Rychliki | |
Zalew Batorowo | 8-0 | Gmina Braniewo | |
Zalew Frombork | 0-6 | Polonia II Pasłęk | |
Czarni Małdyty | 0-2 | Antares Zajezierze |
Kolejka 14 - 3-4 kwietnia |
GLKS Miłakowo | 3-0 | Antares Zajezierze | |
Czarni Małdyty | 3-0 | Polonia II Pasłęk | |
Zalew Frombork | 4-6 | Gmina Braniewo | |
Zalew Batorowo | 3-0 | Victoria Rychliki | |
Mlexer Elbląg | 2-1 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Granica Zagaje | 1-2 | Warmiak Wojciechy | |
LZS Smolajny | 3-0 | Piast Wilczęta |
Kolejka 15 |
LZS Smolajny | 1-0 | GLKS Miłakowo | |
Piast Wilczęta | 1-1 | Granica Zagaje | |
Warmiak Wojciechy | 4-1 | Mlexer Elbląg | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 3-1 | Zalew Batorowo | |
Victoria Rychliki | 0-2 | Zalew Frombork | |
Gmina Braniewo | 3-0 | Czarni Małdyty | |
Polonia II Pasłęk | 4-1 | Antares Zajezierze |
Kolejka 16 - 17-18 kwietnia |
GLKS Miłakowo | 0-1 | Polonia II Pasłęk | |
Antares Zajezierze | 1-1 | Gmina Braniewo | |
Czarni Małdyty | 1-3 | Victoria Rychliki | |
Zalew Frombork | 3-4 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Zalew Batorowo | 1-2 | Warmiak Wojciechy | |
Mlexer Elbląg | 3-2 | Piast Wilczęta | |
Granica Zagaje | 3-1 | LZS Smolajny |
Kolejka 17 - 24-25 kwietnia |
Granica Zagaje | 2-5 | GLKS Miłakowo | |
LZS Smolajny | 1-1 | Mlexer Elbląg | |
Piast Wilczęta | 0-4 | Zalew Batorowo | |
Warmiak Wojciechy | 5-0 | Zalew Frombork | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 4-1 | Czarni Małdyty | |
Victoria Rychliki | 3-0 | Antares Zajezierze | |
Gmina Braniewo | 2-2 | Polonia II Pasłęk |
Kolejka 18 - 1-2 maja |
GLKS Miłakowo | 3-0 | Gmina Braniewo | |
Polonia II Pasłęk | 3-2 | Victoria Rychliki | |
Antares Zajezierze | 1-2 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Czarni Małdyty | 1-0 | Warmiak Wojciechy | |
Zalew Frombork | 5-3 | Piast Wilczęta | |
Zalew Batorowo | 2-0 | LZS Smolajny | |
Mlexer Elbląg | 0-2 | Granica Zagaje |
Kolejka 19 - 8-9 maja |
Mlexer Elbląg | 0-2 | GLKS Miłakowo | |
Granica Zagaje | 1-6 | Zalew Batorowo | |
LZS Smolajny | 4-1 | Zalew Frombork | |
Piast Wilczęta | 3-2 | Czarni Małdyty | |
Warmiak Wojciechy | 1-0 | Antares Zajezierze | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 3-1 | Polonia II Pasłęk | |
Victoria Rychliki | 4-0 | Gmina Braniewo | |
mecz przerwany w 70.minucie |
Kolejka 20 - 15-16 maja |
GLKS Miłakowo | 3-2 | Victoria Rychliki | |
Gmina Braniewo | 2-3 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Polonia II Pasłęk | 1-0 | Warmiak Wojciechy | |
Antares Zajezierze | 0-0 | Piast Wilczęta | |
Czarni Małdyty | 3-2 | LZS Smolajny | |
Zalew Frombork | 3-1 | Granica Zagaje | |
Zalew Batorowo | 3-1 | Mlexer Elbląg |
Kolejka 21 |
Zalew Batorowo | 6-0 | GLKS Miłakowo | |
Mlexer Elbląg | 7-0 | Zalew Frombork | |
Granica Zagaje | 3-2 | Czarni Małdyty | |
LZS Smolajny | 1-1 | Antares Zajezierze | |
Piast Wilczęta | 3-0 | Polonia II Pasłęk | |
Warmiak Wojciechy | 7-0 | Gmina Braniewo | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 3-0 | Victoria Rychliki |
Kolejka 22 |
GLKS Miłakowo | 5-1 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Victoria Rychliki | 5-0 | Warmiak Wojciechy | |
Gmina Braniewo | 0-3 | Piast Wilczęta | |
Polonia II Pasłęk | 2-3 | LZS Smolajny | |
Antares Zajezierze | 1-0 | Granica Zagaje | |
Czarni Małdyty | 0-4 | Mlexer Elbląg | |
Zalew Frombork | 3-4 | Zalew Batorowo |
Kolejka 23 |
Zalew Frombork | 2-4 | GLKS Miłakowo | |
Zalew Batorowo | 2-3 | Czarni Małdyty | |
Mlexer Elbląg | 0-2 | Antares Zajezierze | |
Granica Zagaje | 2-1 | Polonia II Pasłęk | |
LZS Smolajny | 2-0 | Gmina Braniewo | |
Piast Wilczęta | 0-4 | Victoria Rychliki | |
Warmiak Wojciechy | 1-5 | GLKS Gronowo Elbląskie |
Kolejka 24 - 9-10 czerwca |
GLKS Miłakowo | 5-1 | Warmiak Wojciechy | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 1-2 | Piast Wilczęta | 16 czerwca |
w pierwotnym terminie nie odbył się w związku ze śmiercią trenera gospodarzy Janusza Przybylskiego | |||
Victoria Rychliki | 2-4 | LZS Smolajny | |
Gmina Braniewo | 0-0 | Granica Zagaje | |
Polonia II Pasłęk | 2-2 | Mlexer Elbląg | |
Antares Zajezierze | 2-1 | Zalew Batorowo | |
Czarni Małdyty | 4-0 | Zalew Frombork |
Kolejka 25 - 12-13 czerwca |
Czarni Małdyty | 3-4 | GLKS Miłakowo | |
Zalew Frombork | 2-1 | Antares Zajezierze | |
Zalew Batorowo | 2-1 | Polonia II Pasłęk | |
Mlexer Elbląg | 3-0 | Gmina Braniewo | |
Granica Zagaje | 3-0 | Victoria Rychliki | |
LZS Smolajny | 3-1 | GLKS Gronowo Elbląskie | |
Piast Wilczęta | 2-0 | Warmiak Wojciechy |
Kolejka 26 |
GLKS Miłakowo | 3-1 | Piast Wilczęta | |
Warmiak Wojciechy | 5-1 | LZS Smolajny | |
GLKS Gronowo Elbląskie | 3-3 | Granica Zagaje | |
Victoria Rychliki | 3-0 | Mlexer Elbląg | |
Gmina Braniewo | 0-3 | Zalew Batorowo | |
Polonia II Pasłęk | 6-2 | Zalew Frombork | |
Antares Zajezierze | 3-2 | Czarni Małdyty |
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 12 |
A-klasa » Grupa 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie administrator zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji.